Draugiško gyvūnams apsipirkinėjimo patarimai

Įsitikinkite, kad jūsų kūno priežiūros prekės nebuvo bandytos su gyvūnais, bei sužinokite, kaip padėti bandymuose naudojamiems gyvūnams. Ar norėtumėte tapti atsakingu kūno priežiūros prekių vartotoju? Dar niekada nebuvo taip lengva prisidėti prie kenksminguose bandymuose naudojamų gyvūnų gerovės! Šis patarimų sąrašas – puiki pradžia.  
  1. Ieškokite kosmetikos, pažymėtos “atsakinga kosmetika” ženkliuku
Jeigu norite sužinoti, kuri kosmetika nebuvo bandoma su gyvūnais, dairykitės kosmetikos, pažymėtos tarptautiniu triušio ženkliuku. Lietuvoje šiuo metu įgyvendinamas organizacijos „Gyvūnų Gerovės Iniciatyvos“ projektas, kurio dėka vartotojams suteikiama informacija, kaip greitai ir lengvai rasti kosmetiką, kurios gamyboje ar testavime nebuvo naudojami gyvūnai.      Daugiau apie šią iniciatyvą galima pasiskaityti čia:  
  1. Ieškokite alternatyvų įprastoms apsipirkinėjimo vietoms
Toliau išvardyti keletas kosmetikos gamintojų, kurie savo prekių netestuoja, naudojant gyvūnus:      Daugiau Draugiškų gyvūnams kosmetikos gamintojų rasite čia:      www.atsakingakosmetika.lt/draugiska/  
  1. Pasijuskite tikru detektyvu!
Jeigu nerandate savo mėgstamos kosmetikos ženklo www.atsakingakosmetika.lt sąrašuose, nesidrovėkite susiekti su gamintoju ant prekės pakuotės pateiktais kontaktais ir pasiteirauti, ar jų produkcija bei sudėtinės jos dalys buvo bandomi, naudojant gyvūnus (o taip pat, ar šis gamintojas parduoda savo produkciją Kinijoje – tai labai svarbu!). Sužinoję, kaip yra iš tikrųjų, – papildomai pasidalinkite informacija su www.atsakingakosmetika.lt kolektyvu – tokiu būdu Jūs ne tik prisidėsite prie projekto vystymo, bet taip pat Jūsų pastangų dėka ši informacija bus skelbiama kitiems vartotojams, kurie sužinos, ar gamintojas yra draugiškas gyvūnams ir kito apsipirkimo metu galės padaryti apgalvotą pasirinkimą.  
  1. Pritraukite daugiau kompanijų
Žinote organizaciją, kuri yra už gyvūnų gerovę? Girdėjote apie įdomų renginį, susijusį su gyvūnų gerove, kuriame galėtume sudalyvauti? O gal pats dalyvaujate judėjime prieš testavimus su gyvūnais? Padėkite mums plėsti partnerių, smerkiančių bandymus su gyvūnais ir visokeriopai siekiančių gyvūnų gerovės, sąrašą susisiekdami su jais arba perduodami informaciją mums.   
  1. Prisijunkite prie judėjimo
Sekite mus Facebook’e: [ www.facebook.com/GyvunuGerovesIniciatyvos?fref=ts ] [ www.facebook.com/atsakingakosmetika?fref=ts ] Prisijunkite prie mūsų komandos: www.ggi.lt/prisijunk-ir-tu  
  1. Įsigykite judėjimą palaikančių prekių
Paremkite mus ir tuo pačiu parodykite aplikiniams, kad esate už gyvūnus. Drabužių bei aksesuarų gyvūnų tematika galite įsigyti čia:  
  1. Domėkitės šia sritimi
Plačiau pasidomėkite bandymais su gyvūnais bei kaip asmeniškai galite prisidėti prie jų sustabdymo:      Lietuviškai:      Angliškai: