Receptai: Veido šveitikliai

Čia pateikiami receptai, paimti iš viešai prieinamų šaltinių. GGI nėra receptų autorė ir neprisiima atsakomybės už galimus minėtų receptų šalutinius poveikius, kurie gali kilti siūlomų receptų naudojimo metu ar kaip minėto naudojimo pasekmė.   1. Kokosų aliejaus ir cukraus veido šveitiklis Jums reikės:
  • 1-2 valg. šaukštų kokosų aliejaus;
  • 3 valg. šaukštų cukraus (tinka visos granulinio cukraus rūšys).
  Gaminimo eiga:
  1. Švariame indelyje (šaukštu ar pirštais) kruopščiai sumaišykite abu ingredientus (jei naudosite pusiau kietą kokosų aliejų, tai užtruks apie minutę). Prieš maišant galite aliejų išlydyti, tačiau neperkaitinkite, kad cukrus neištirptų (šiltas šveitiklis padės odos poroms greičiau atsiverti).
  Naudojimas: Pirštais švelniai įmasažuokite aliejaus/cukraus mišinį į veido odą. Masažuokite 2-5 min. Tuomet kruopščiai nuprauskite veidą šiltu vandeniu ir mėgaukitės švytinčia oda! Būkite ypatingai atsargūs, tepdami šveitiklio masę prie akių – jokiu būdu neleiskite šveitikliui patekti į akis. Jei šveitiklis visgi pateko į akis – praplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją!   Šaltinis:  http://www.thrive-style.com/2014/03/coconut-oil-sugar-facial-scrub/